Kurs dla dzieci
8-11 lat

Szczegóły:

60x60 min, 60 godzin
2×1 godz. zegarowa tygodniowo

Cena za rok:

3040
Harmonogram rat dostępny w sekretariacie

Metody nauczania

Kursy przygotowane są w oparciu o najnowsze książki do nauki angielskiego dla dzieci różnych wydawnictw. Materiał i metody nauczania są dostosowane tak, aby być atrakcyjne i zrozumiałe dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Praca w małych grupach do 10 osób umożliwia bardziej indywidualne podejście do każdego ucznia. Nauczyciele mogą lepiej monitorować ich postępy i dostosować program do indywidualnych potrzeb dzieci. 

Warunki nauczania

Zajęcia w City College odbywają się dwa razy w tygodniu, co pomaga w utrzymaniu systematyczności
i umożliwia dzieciom lepsze przyswajanie materiału. Nasze sale są również bardzo kolorowe i dobrze wyposażone, a każda grupa ma możliwość tworzenia własnych materiałów, które przyozdabiają ściany sali w trakcie trwania roku szkolnego. Uczestnictwo w kursie języka angielskiego może pomóc dzieciom w rozwoju umiejętności społecznych poprzez interakcję z rówieśnikami i nauczycielami. Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami, którzy mogą na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci. 

Co zyskują dzieci dzięki wczesnemu rozpoczęciu nauki języka angielskiego

Poznając język angielski w młodym wieku, dzieci zyskują ważne umiejętności komunikacyjne, które mogą być cenne w przyszłości zarówno w edukacji, jak i w karierze zawodowej. Uczestnictwo w kursie języka angielskiego może pomóc dzieciom w rozwoju umiejętności społecznych poprzez interakcję
z rówieśnikami i nauczycielami.

Skontaktuj się z nami

City College s.c.
Żeromskiego 33, 26-600 Radom
tel.: 48 363 22 10
email: sekretariat@citycollege.com.pl