O nas

Uczymy angielskiego już 34 lata


Kiedy w 1989 roku stworzyliśmy City College, byliśmy jedyną szkołą angielskiego w Radomiu. W całej Polsce prywatnych szkół językowych była wówczas jedynie garstka. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Dzisiaj znajomość języka angielskiego to jedna z podstawowych umiejętności
w pracy i życiu codziennym. Uczą się go zarówno przedszkolaki,
jak oraz emeryci i emerytki.

Od ponad trzydziestu lat towarzyszy nam tam sama pasja, teraz połączona również z wieloletnim doświadczeniem. Cały czas się rozwijamy, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych uczniów i uczennic oraz zmieniającego się świata. Stworzyliśmy zajęcia dla dzieci od 6 roku życia, kursy Business English i specjalny program dla maturzystów i maturzystek. 

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła od samego początku przygotowywała słuchaczy i sł uchaczki do zdawania międzynarodowych certyfikatów językowych. Nasza metodyka jest dostosowana do wymagań stawianych przez Cambridge English Language Assessment dzięki czemu przez ponad 15 lat prowadziliśmy w Radomiu jedyne centrum egzaminacyjne Cambridge. Obecnie ze względu na zmiany wewnętrzne Cambridge University Press & Assessment i zmniejszeniu liczby centrów autoryzowanych wracamy do naszej głownej szkolnej działalności i przygotowujemy do Egzaminów Cambridge.

Program

Dużą wagę przykładamy do tego, żeby nasz poziom nauczania spełniał najwyższe, europejskie standardy. Nasz program kształcenia i stosowane metody spełniają wymogi Europejskiego Opisu Systemu Kształcenia Językowego (Common European Framework). Nasz zespół składa się z najlepszych, doświadczonych lektorów i dyrektorów merytorycznych. Na stałe współpracujemy również z native speakerem. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, uaktualniamy nasz program i wdrażamy najnowsze metody nauczania. Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych uczniów. Używamy sprawdzonych metod, ale śledzimy też najnowsze trendy. Cały czas się rozwijamy.

Skontaktuj się z nami

City College s.c.
Żeromskiego 33, 26-600 Radom
tel.: 48 363 22 10
email: sekretariat@citycollege.com.pl