Kurs dla dzieci
6-7 lat

Szczegóły:

60×45 min, 60 godzin
2×1godz. lekcyjna tygodniowo

Cena za rok:

2340
Harmonogram rat dostępny w sekretariacie

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs

Czy wiesz, że znajomość języka angielskiego jest jednym z kluczowych wymogów w przypadku ponad 65% ofert pracy? Dzieci, które dobrze opanują ten język, będą miały dużo łatwiejszy start w dorosłe życie.

Kiedy zapisać dziecko na kurs

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, w jakim wieku najlepiej zapisać dziecko na kurs językowy. Coraz więcej badań wskazuje na to, że im wcześniej rozpocznie się nauka, tym lepiej. Dzieci szybciej niż dorośli przyswajają język. Mózg malucha jeszcze się kształtuje. Wcześnie wyuczony język obcy staje się więc dla dziecka naturalną umiejętnością i pozwala mu na swobodną komunikację w późniejszym życiu. Mając tego świadomość, stworzyliśmy kursy języka angielskiego dla dzieci od 6 roku życia.

Metody nauczania

Dzięki zastosowaniu różnych form i metod nauczania w naszej szkole Państwa dziecko ma znacznie większą szansę na zrozumienie i zapamiętanie kluczowych form językowych aby w przyszłości nauka oraz posługiwanie się językiem było dla dziecka naturalne i swobodne. Dzięki małym grupom do 10 osób dzieci czują się komfortowo i są w stanie przełamać lęk mówienia w innym języku. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Jedna jednostka lekcyjna trwa 45 minut. Umożliwia to naszym najmłodszym uczniom systematyczną naukę przy odpowiednim poziomie skupienia. Utrzymujemy stały kontakt
z rodzicami, którzy mogą na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci. 

Skontaktuj się z nami

City College s.c.
Żeromskiego 33, 26-600 Radom
tel.: 48 363 22 10
email: sekretariat@citycollege.com.pl